Witamy Was serdecznie.

Z pasji rodzą się najlepsze pomysły. Motocykle to nasza życiowa pasja, a Hiszpania to nasze miejsce na ziemi.


Projekt Moto Espana powstał z myślą o motocyklistach którzy na własnych maszynach chcą odwiedzić ten fantastyczny kraj. Zapraszamy do spędzenia niezapomnianej przygody. Pokonacie z nami tysiące zakrętów, zobaczycie najbardziej malownicze drogi Europy, nacieszycie się ciepłym morzem i bezkresnymi piaszczystymi plażami. Odwiedzicie zabytkowe miasta oraz zasmakujecie w wyśmienitej hiszpańskiej kuchni. Wszystko to w przyjaznej i beztroskiej atmosferze oraz rewelacyjnej cenie.


Chcemy abyście wiedzieli że podczas wypraw dopinamy wszystko „na ostatni guzik”. Otrzymujecie najbardziej kompleksową i utrzymaną na najwyższym poziomie usługę. Baza wypadowa to komfortowe apartamenty z basenami i tarasami słonecznymi leżące w sercu wybrzeża Costa Blanca.
Na wyprawę Wasze motocykle zabieramy ubezpieczonym transportem. Możecie skorzystać też z parkingu dla maszyn, transportu bagaży oraz transferów lotniskowych.


Każdy dzień pobytu to inna fantastyczna wycieczka pod opieką naszego motoprzewodnika. Nasz nadrzędny cel to Wasze 100% zadowolenie. Jeżeli choć trochę wzbudziliśmy Waszą ciekawość, to zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Warto abyście wiedzieli że jesteśmy oficjalnie działającym biurem podróży wpisanym do Centralnej Ewidencji Organizatorów i Pośredników Turystycznych Województwa Śląskiego. Posiadamy Gwarancję Ubezpieczeniową Organizatora Turystyki: Signal Iduna M523700.